AdresaŽukovského 4, Praha 6 time 8 16Ordinační hodiny phone 68 16Objednejte se 773 562 343

 

 

Biorevitalizace - moderní a velmi účinná metoda omlazení pleti

mudr hana sulcova vetsi

Před létem slyšíme často, jak je důležitý přísun tekutin. A tak nějak přirozeně vnímáme, že v teplém počasí je třeba dbát na dostatečnou hydrataci organismu. Méně si však už uvědomujeme, že hydratace je důležitá i pro pokožku. Protože dostatečná hydratace, výživa a hloubková péče zásadně ovlivňuje stav a i vzhled pokožky. Se špatnou nebo nedostatečnou péčí bude pokožka unavená, zašedlá a rychleji stárne.

V moderní dermatologii máme nyní k dispozici účinný nástroj, který nám pomáhá bojovat s prvními příznaky stárnutí. Jedná se o biorevitalizaci.

Jak biorevitalizace funguje?

Při biorevitalizaci injekčně vpravujeme pod kůži kyselinu hyaluronovou a to ve speciální formě, která se váže na receptory buněk a spustí se řada reakcí nutných k regeneraci kůže. Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidské pokožky a má velkou hydratační schopnost, čímž činí pokožku pevnou a pružnou. S věkem ale množství hyaluronové kyseliny klesá, proto kůže ztrácí svoji vlhkost, je bledá a zvrásnělá. Biorevitalisaci provádíme v lokání anestezii anestetickým krémem. 

Komu je biorevitalizace určena?

Tato metoda je vhodná pro všechny klienty se sníženým turgorem neboli tonusem pleti, který je přítomen u procesů přirozeného stárnutí, jako nežádoucí účinek opalování, také při nekontrolovaném hubnutí, velmi vhodné jsou tyto procedury také při rehabilitaci po agresivnějších kosmetických procedurách, i u pokožky s vysokým vylučováním mazu a velkými póry. Hezké efekty vidíme též u pigmentových skvrn, nicméně zde doporučujeme kombinaci i s jinými metodami. 

Biorevitalizace není omezená věkem, ale nedoporučujeme ji provádět u těhotných a kojících žen, u pacientů s diabetem prvního stupně a pokud se v místě ošetření vyskytuje jiné onemocnění, infekce a podobně. Stejně tak ji neprovádíme u zhoubných nádorů a při přecitlivělosti na některou z aplikovaných složek. 

Pokud máte zájem o konzultaci, zda je tato metoda pro vaši pleť vhodná, tak nás neváhejte kontaktovat a objednejte se e-mailem nebo telefonicky:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 773 562 343

 

Dermaesthetic.cz

map marker 2 16   Žukovského 887/4
161 00 Praha 6 - Ruzyně
phone 68 16   tel: 773 562 343

sestra@dermaesthetic.cz
sulcova@dermaesthetic.cz

Ordinační hodiny

Po

Út

St

Čt

08:00 - 15:00

10:00 - 18:00

neordinujeme

10:00 - 16:00

08:00 - 13:00

 

 

 

 

Důležité upozornění

  1. Časy objednání jsou POUZE orientační.

  2. Pořadí klientů určuje lékař.

  3. Pokud požadujete potvrzení o vyšetření nebo propustku, formulář si prosím doneste, nevydáváme, jen potvrzujeme.

  4. Od února 2019, z důvodu narůstající administrativy, jsme byli nuceni zpoplatnit případné rozesílání e-receptů. Děkujeme za pochopení.