AdresaŽukovského 4, Praha 6 time 8 16Ordinační hodiny phone 68 16Objednejte se 773 562 343

 

 

Jak pomoci naší pleti s přicházejícím podzimem ...

podzim 2018 170S přicházejícím podzimem nastává i období bilancování a lehkého stresu a depresí. Jednak je méně slunečního svitu, jednak nás většinou již nečeká ani dovolená a blíží se shánění vánočních dárků. S tímto obdobím se nám mění i spektrum klientů, kdy i naše kůže přestává být hydratovaná a stejně tak přijímáme méně vitamínů a stopových prvků ze stravy. Nejčastější problémem tohoto období jsou kromě ekzémů prohlubující se kruhy pod očima se kterými se potýká čím dál větší procento klientů ...

Více ...

Pocení je nepříjemné, ale víme, co s ním ...

clanek poceni 266 170Milé klientky, ale i klienti, neboť problém s pocením se týká nás všech, zvláště v tomto období. Ve své dlouholeté praxi se s tímto problémem setkávám stále častěji, pravděpodobně i proto, že se již všeobecně ví, že se jedná o problém řešitelný. Nejoblíbenějším zákrokem v těchto měsících je stále aplikace Botulotoxinu ke snížení sekrece potních žlázek. Je to zákrok velmi efektní, poměrně rychlý a vyřeší každodenní nepříjemné fleky na oblečení, zápach a především zvedne vaše sebevědomí a šetří vaši peněženku s pořizováním neúčinných a rizikových antiperspirantů a deodorantů. Pokud se rozhodnete o ošetření v naší ordinaci, rádi se o vás postaráme za nadstandardních podmínek.

MUDr. Hana Šulcová, DermaEsthetic

V Čechách roste výskyt zhoubného melanomu

melanom 266Bohužel i v letošním roce neustále přibývá případů zhoubného melanomu u stále mladších jedinců, což nám ukazují i statistická data. 
Jedná se o velmi agresivní nádor, na který se stále ještě umírá, přestože jako dermatologové pořádáme nejrůznější akce, které jsou zaměřeny na preventivní vyšetření kůže v terénu, ale i  v ordinacích.

Více ...

Je nám přes „40“, no a co?

je nam 40 mensiDnešní doba je velmi zrychlená a tak je logické, že život běží rychleji, než si stačíme uvědomovat. Najednou je nám přes čtyřicet a zjišťujeme, že mládí je pryč, ale do důchodu je ještě daleko. Tomuto stavu je často populární říkat „krize středního věku“. Ve skutečnosti se o žádnou krizi nejedná, ale spíše o reálné uvědomění si reálné životní etapy, kdy jsou některé věci jinak a je třeba se tomu přizpůsobit, aby si člověk zachoval životní pohodu. Jak tedy přežít toto období a neutopit se v chmurách?

Více ...

Nový přístroj v naší ordinaci - Plexr

Plexr mensi 2Plexr je nástroj pro dermatology, oftalmology a plastické chirurgy. Je to plazmový generátor, který pokrývá veškeré zákroky v rámci neablativní chirurgie. Vyhovuje pro celou škálu zákroků v dermatologii a poskytuje dokonalé výsledky bez jakýchkoliv rizik pro pacienta. Nyní je dostupný i v naší ordinaci ...

Více ...

Kontrola znamének: Pravý čas na prevenci je právě v období zimy

ilustracni mensi

A je tady zima a s ní spousta dotazů ohledně péče o pleť. Podzim nám utekl snad ještě rychleji než léto, ale stále je hodně z vás, kteří si nestihli nechat zkontrolovat svá znaménka. Přitom je právě ideální doba na prevenci a péči o zdraví. Kontrola znamének může včas odhalit závažné onemocnění.

 

Více ...

Článek MUDr. Hany Šulcové MBA na serveru idnes.cz

MUDr. Hana Šulcová, MBA

„Tak jsem si letos po několika letech dopřála dovolenou u moře. Bylo to nejen krásné, ale i poměrně inspirativní,“ prozradila dermatoložka MUDr. Hana Šulcová MBA z DermaEsthetic. Pojďme se podívat na její příběh z cest, kde byla hlavním tématem jejích myšlenek prevence kožních potíží.

Více ...

  • 1
  • 2

Dermaesthetic.cz

map marker 2 16   Žukovského 887/4
161 00 Praha 6 - Ruzyně
phone 68 16   tel: 773 562 343

sestra@dermaesthetic.cz
sulcova@dermaesthetic.cz

Ordinační hodiny

Po

Út

St

Čt

08:00 - 15:00

10:00 - 18:00

neordinujeme

10:00 - 16:00

08:00 - 13:00

 

 

 

 

Důležité upozornění

  1. Časy objednání jsou POUZE orientační.

  2. Pořadí klientů určuje lékař.

  3. Pokud požadujete potvrzení o vyšetření nebo propustku, formulář si prosím doneste, nevydáváme, jen potvrzujeme.

  4. Od února 2019, z důvodu narůstající administrativy, jsme byli nuceni zpoplatnit případné rozesílání e-receptů. Děkujeme za pochopení.